Demi Rose shfaq gjoksin 'marramendës'

Bota e Yjeve

Demi Rose shfaq gjoksin 'marramendës'

Nga: H.O. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 18:57
Demi Rose

Fotot e saj në mediat sociale i kanë fituar asaj më shumë se 14 milionë ndjekës të saj.

Dhe Demi Rose dukej rrezatuese si gjithmonë,  pasi ajo me bikine dhuroj pamje mahnitëse duke treguar kthesat e saj.

Modelja shfaqi para kamerës trupin e saj marramendës duke ngritur duartë lartë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat