Jennifer Lopez tregon të famshmet e saj, të pasmet bombastike - Bota Sot
Jennifer Lopez tregon të famshmet e saj, të pasmet bombastike

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez tregon të famshmet e saj, të pasmet bombastike

Nga: H.O. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 19:10
Jennifer Lopez

Ajo është e njohur kudo në botë për shkak të linjave të saj të famshme.

Dhe Jennier Lopez dukej rrezatuese si gjithmonë, kur tregoj fizikun e saj nga palestra në një foto mahnitëse në Instagram të shtunën.

Këngëtarja 50 vjeqare shfaqi të pasmet e saj me një vjeshje blu dhe rozë me një vizatim plazhi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat