Chrissy Teigen shfaqet nudo, ka një mesazh

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen shfaqet nudo, ka një mesazh

Nga: H.O. Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:39
Chrissy Teigen

Ajo është shumë e sinqertë në mediat sociale.

Megjithatë Chrissy Teigen kësaj radhe përdori platformën e saj për të rritur vetëdijen e njerëzve për të vazhduar kontrollet e tyre shëndetësore.

Modelja dhe autorja e librit të kuzhinës, ndau një foto të saj nudo me vetëm një fustan mjekësor./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat