Kida, e veçantë në setin e ri fotografik - Bota Sot
Kida, e veçantë në setin e ri fotografik

Bota e Yjeve

Kida, e veçantë në setin e ri fotografik

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 23:51
Kida

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin artistik, Kida, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar në karrierën e saj profesionale.

Ajo tashmë edhe pak ditë publikon projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Mozzik, ndërsa në rrjetet sociale nuk ka munguar me imazhe dhe video të ndryshme.

Krijuesja e shumë hiteve së fundmi ka publikuar disa imazhe të reja ku vjen në formë të mrekullueshme.

Image

Për fotosesionin e ri, Kida ka zgjedhur një stil unik të flokëve e po ashtu edhe një kostum të veçantë ngjyrë ulliri.

Pamja e këngëtares u komplimentua mjaft shumë edhe nga ndjekësit e saj krahas postimit në hapësirën për komente.

“Kjo nuk është paranojë”, ka shkruar artistja e njohur referuar ndonjë teksti të këngës së re.

Sidoqoftë, projekti i ri i Kidës mezi po pritet edhe nga fansat dhe nuk ka dyshim se do e ketë suksesin e merituar edhe nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat