Kejvina lë pak për imagjinatën, pozon joshëse para pasqyrës

Bota e Yjeve

Kejvina lë pak për imagjinatën, pozon joshëse para pasqyrës

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 06:19
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella ka një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale, të cilët i mban të përditësuar rregullisht.

Me ta ajo ndan imazhe të ndryshme, e duke qenë se jemi në verë, tani po provokon me pozat në bikini.

Së fundmi ajo ka ndarë me ta një imazh ku tregon format trupore në bikini.

Image

Ka kohë që Kejvina po qëndron në Amerikë, me sa është parë dhe nga fotot e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat