Enca provokon fort, vetëm në tanga të kuqe: Unë pall…m vetëm me legjenda

Bota e Yjeve

Enca provokon fort, vetëm në tanga të kuqe: Unë pall…m vetëm me legjenda

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 06:26
Enca Haxhia

Enca  e cila ka nisur edhe pushimet në bregdet, gati çdo ditë po provokon rrjetin me foto të nxehta.

Por ditën e sotme ajo e ka rritur dozën duke shoqëruar një foto sensual në plazh edhe me një dedikim ekstrem erotik.

Enca ka hedhur në instagram një foto ku shfaqet e shtrirë mbi një peshqir dhe e veshur me tanga të kuqe duke nxjerrë sheshit `resurset` e pasme.

Image

‘Only fucks with legends’ (Unë q*hem vetëm me legjenda), shkruan Enca në foton që ka publikuar, por në fakt ironia e saj ka të bëjë me legjendën Bob Marlei i cili gjendet në krah të saj por i stampuar në peshqir.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat