Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Bota e Yjeve

Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 13:07
Rihana

Njerëzit kanë përdorur ‘filtra’ të ndryshëm për të përmirësuar fotografitë e tyre edhe para se të shpikej Instagrami, por kësaj radhe është ndryshe.

Ka një aplikacion të ri që i lejon njerëzit të bëjnë gjithçka që dëshirojnë në rrjetet sociale: grim shtesë, ndryshim i tipareve të fytyrës dhe madje ndryshon gjininë.

Po, keni lexuar ashtu si duhet: Një aplikacion i quajtur FaceApp ju lejon të ndryshoni gjininë tuaj përmes fotografive, kjo është diçka që njerëzit nuk mund as ta imagjinonin disa vite më parë.

Kur ka diçka të re në këtë botë, njerëzit e famshëm janë zakonisht të parët që e provojnë atë, ndodhi njëjtë edhe me FaceApp.

Njerëzit kanë postuar fotografi të të famshmëve duke përdorur shkëmbimin e gjinisë në aplikacionin FaceApp dhe rezultat janë shumë interesante dhe qesharake.

Disa nga ndryshimet më të lezetshme i gjeni më poshtë:

Image
Kanye West
Image
Jennifer Lopez

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat