Paris Hilton, 'izolim të nxehtë' me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Paris Hilton, 'izolim të nxehtë' me të dashurin e ri

Nga: H.O. Më: 1 korrik 2020 Në ora: 23:44
Paris Hilton

Ajo më parë kishte thënë se ndarja nga ish i fejuari i saj Chris Zylka ishte një nga vendimet më të mira që kishte marrë ndonjëherë.

Dhe duket se tani gjërat po shkojnë duke u forcuar për Paris Hilton, e cila duket se ka kaluar një 'mbyllje të mahnitshme' me të dashurin e ri, Carter Reum./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat