Arta shfaqet në bikine, nxeh rrjetet sociale - Bota Sot
Arta shfaqet në bikine, nxeh rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Arta shfaqet në bikine, nxeh rrjetet sociale

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 06:45
Arta Elezaj

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka vazhduar me foto provokative në rrjetet sociale

Bukuroshja sot ka zgjedhur që të pozojë me monokini derisa ka treguar trupin e saj në formë.

Me lehtësimin e masave kundër koronavirusit, bukuroshja kosovare ka udhëtuar menjëherë për në Budva ku është duke kaluar pushime luksoze.

“Kushdo që përpiqet që t’ju rrëzoj poshtë, tashmë ai është nën ju”, ka shkruar Arta poshtë fotografisë së saj.

Nuk dihet se a do të luajë më në film Arta, pasi që duket se karriera prej modeleje asaj po i pëlqen më shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat