Arta në deti, “s’është n’veti” - Bota Sot
Arta në deti, “s’është n’veti”

Bota e Yjeve

Arta në deti, “s’është n’veti”

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 12:02
Arta Nitaj

Arta Nitaj e ka “djegur sot lojën”, por edhe fansat me fotografitë e fundit.

Me kreacionin e ri të Dodona Avdiut, Arta buzë detit ka sjellur këto pamje që me siguri se do të marrin shumë “Like” në profilin e saj në Instagram.

E kaltërta duket se i rri shumë bukuroshes pejane, e sidomos kur trupi i saj është perfekt dhe me linja të theksuara.

Image
Arta Nitaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat