40 vjeçarja seksi shijon detin me burrin 71 vjeçar

Bota e Yjeve

40 vjeçarja seksi shijon detin me burrin 71 vjeçar

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 19:22
Nigora Bannatyne
Nigora Bannatyne (40) ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine rozë, derisa po kalon pushimet e saj luksoze me burrin e saj Duncan në një jaht luksoz në Spanjë

Ata kanë ateruar në Spanjë për të festuar përvjetorin e tretë të martesës së tyre.

Duncan Bannatyne (71) dhe gruaja e tij glamuroze Nigora (40) janë duke pushuar në një jahtë të një shoku me emrin Sunseeker i cili kushton 865000 funte.

Bukuroshja nga Uzbekistani ka arritur që t’i ruajë format e saj me ushtrime palestre gjatë vetizolimit, kurse sot ka treguar trupin e saj seksi në bikine. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat