Dentisti në siklet, modelja e njohur i shkon në klinikë pa sytjena

Bota e Yjeve

Dentisti në siklet, modelja e njohur i shkon në klinikë pa sytjena

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 12:42

Modelja Lauren Goodger, njihet për format “bombastike”, por edhe si një femër mjaft problematike.

Ylli televiziv zakonisht merr vëmendje për shkak të ekspzimit të tepërt, ndërsa kësaj radhe u fotografua rrugëve të Londrës me një veshje që lë pak vend imagjinatës.

33-vjeçarja ishte nisur për te dentisti, i cili me siguri është ndierë në siklet, pasi zeshkania bukuroshe ishte pa sytjena, duke theksuar gjoksin seksi dhe format e joshëse.

Kujtojmë që gjatë periudhës së karantinës, Lauren shpesh herë kishte thyer rregullat duke dalur për të shëtitur.
 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat