Dua Lipa izolohet në ishujt Karaibe me të dashurin e saj - Bota Sot
Dua Lipa izolohet në ishujt Karaibe me të dashurin e saj

Bota e Yjeve

Dua Lipa izolohet në ishujt Karaibe me të dashurin e saj

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 17:05
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, kohët e fundit ka qenë e izoluar për shkak të pandemisë coronavirus.

Përkundër kësaj, ajo nuk i ka lënë anash postimet nga më të ndryshmet që tregonin rrjedhën e përditshmërisë së saj gjatë asaj kohe.

Sikurse një pjesë e madhe e popullsisë, duket se edhe Dua ka vendosur të startojë pushimet në një vend mjaft tropikal.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë disa imazhe me të dashurin e saj, ndërsa bën të ditur se gjendet në ishujt Karaibe.

“Izolimi në ishull”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve.

Në mesin e disa imazheve, në njërën prej tyre çifti i njohur shfaqen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa shkëmbenin puthje. 

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat