Nicole Scherzinger në bikini sexy të bardhë - Bota Sot
Nicole Scherzinger në bikini sexy të bardhë

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger në bikini sexy të bardhë

Nga: E.R Më: 6 korrik 2020 Në ora: 14:39
Nicole Scherzinger dhe Thom Evans

Këngëtarja, 42 vjeçare e, u hodh në krahët e të dashurit të saj 35-vjeçar për disa parakohje romantike.

Ajo po shijonë pushimet e saj romantike në plazh me të dashurin Thom Evans, shkuan Dayli Mail, transmeton ''Bota sot''

Image

Në foton e dytë tregoi që Nicole ishte duke qëndruar përkrah Thomit me këmbën e saj të përkulur, ndërsa mbajti kapelën e saj kauboj në ajër.

Image

Nicole ka qenë duke dokumentuar pjesën më të madhe të udhëtimit të saj në mediat sociale dhe të Mërkurën, këngëtarja The Pussycat Dolls postoi fotografi të vetes në një copëz të kuq me dy pjesë.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat