Aktorja turke sot ka ditëlindjen sa vjet mbushi ajo

Bota e Yjeve

Aktorja turke sot ka ditëlindjen sa vjet mbushi ajo

Nga: B.F Më: 6 korrik 2020 Në ora: 16:30
Tuba Buyukustu

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun sot ka ditëlindjen ajo mbushi 38 vjet .

Aktorja që është bërë e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Filizit” nga seriali “Nën hijen e blinajës” dhe me rolin e “Elifit”nga “Diamant dhe Dashuri”,në ditën e saj të vacantë publikoi një foto në instagram.

Në postimin e publikuar në instagram për 4 milionë ndjekësit e saj Tuba mes tjerash u shpreh mirnjohëse dhe falenderuese.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat