Johhny Depp është akuzuar për dhunë fizike, fillojnë seancat gjyqësore - Bota Sot
Johhny Depp është akuzuar për dhunë fizike, fillojnë seancat gjyqësore

Bota e Yjeve

Johhny Depp është akuzuar për dhunë fizike, fillojnë seancat gjyqësore

Nga: E.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 13:27
Johhny Depp

Amber Heard ish bashkëshortja e Johhny Depp, ka akuzuar aktorin për dhunë fizike ndaj saj.

Heard ka thënë se atë kohë aktori ka qenë duke konsumuar drogë dhe alkool me masë te madhe. Të gjithë këtë e ka mohuar aktori Depp duke mos pranuar se ka përdorur dhunë fizike dhe që ka konsumuar drogë, shkruan “The Sun”.

Sot, ish çifti kanë pasur një seancë në gjyq. Aktorja Heard ëshë parë me motrën e saj dhe avokatën e saj me duart kapur me njëra tjetrë, transmeton “Bota Sot”.

Seanca është caktuar të mbahet në muajin mars, por për shkak të gjendjes nga virusi korona është caktuar për një datë tjetër.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat