Demi Rose në bikine të dobëta, me ngjyra ylberi - Bota Sot
Demi Rose në bikine të dobëta, me ngjyra ylberi

Bota e Yjeve

Demi Rose në bikine të dobëta, me ngjyra ylberi

Nga: E.R Më: 8 korrik 2020 Në ora: 17:50
Demi Rose

Demi rose në bikine të dobëta, me ngjyra ylberi, ku është shfaqur mjaftë seksi, duke treguar linjat e saj trupore mjaft të mira.

Ajo është e njohur për dashurinë e saj për të postuar fotografi me bikini në mediat sociale.

Image

Duke kënaqur ndjekësit e saj 14.1 milion, Demi u përpoq të përmbajë pasuritë e saj të bollshme në topin e saj të vogël të vargjeve të ylberit, ndërsa pozonte para kamerës, shkruan Daily Mail, transmeton ''Bota Sot''.

Ajo e bashkoi atë me një palë pantallona të gjera ngjyrash blu nga Aries dhe e kompletoi pamjen e saj me disa vathë gjigantë me diamante të varur me diamante.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat