Nicole Scherzinger, po shijon pushimet me të dashurin - Bota Sot
Nicole Scherzinger, po shijon pushimet me të dashurin

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger, po shijon pushimet me të dashurin

Nga: B.F Më: 9 korrik 2020 Në ora: 14:35
Nicole Scherzinger

Këngëtarja dhe tekstshkruesja e mirënjohur amerikane, rrëmbeu vëmendje me një palë bikine të bardha, ndërsa po i shijon pushimet romantike me të dashurin e saj, Thom Evans në Portugali. 

42-vjeçarja u fotografua duke u hedhur në krahët e partnerit të saj 35-vjeçar. Ata duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Javën e kaluar ajo festoi ditëlindjen dhe nuk mungoi një shkrim emocionues nga partneri i saj.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat