Ronela ngrit temperaturat, veç në bikini i tregon të gjitha - Bota Sot
Ronela ngrit temperaturat, veç në bikini i tregon të gjitha

Bota e Yjeve

Ronela ngrit temperaturat, veç në bikini i tregon të gjitha

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 19:50
Ronela Hajati

Ronela Hajati prej ditësh ka nisur plazhin

Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar që të tregoj linjat “bombastike” e veshur vetëm në bikini.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundi, teksa ka ndarë një fotografi për adhuruesit ku shihet vetëm në rroba banjo.

“Plazhiste”, ka shkruar Ronela teksa shfaqet e “nxehtë” dhe tejet seksi.

Ndërkohë, përveç fotosesioneve, Ronela tashmë është drejt finalizimit të këngës ë re “Aventura”, që pritet të lansohet së shpejti.

Image
Ronela Hajati
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat