Mosha s’po ia lë shenjë, Pamela nga shtrati gjithë vëmendjen merr - Bota Sot
Mosha s’po ia lë shenjë, Pamela nga shtrati gjithë vëmendjen merr

Bota e Yjeve

Mosha s’po ia lë shenjë, Pamela nga shtrati gjithë vëmendjen merr

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 06:53
Pamela Anderson

Ajo është 53 vjeçare, po mosha mbetet vetëm numër për të.

Modelja dhe aktorja e famshme kanadeze, Pamela Anderson ka provokuar sërish për të treguar se vazhdon të mbetet në top formë.

Me një pozë nga shtrati, ku shihet e zhveshur komplet, Pamela mbulon pjesët intime vetëm me mbulesën e shtratit.

Image
Pamela Anderson

Në imazhin bardhë e zi, biondina seksi “çmendi” ndjekësit në Instagram të cilët ajo i “qeras” shpesh herë me të tilla poza.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat