Leonardo DiCaprio në pushime me të dashurën e tij 23 vjeçare - Bota Sot
Leonardo DiCaprio në pushime me të dashurën e tij 23 vjeçare

Bota e Yjeve

Leonardo DiCaprio në pushime me të dashurën e tij 23 vjeçare

Nga: E.R Më: 12 korrik 2020 Në ora: 13:19
Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone

DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, kanë pushuar në plazhin e Malibu, pas karantinës.

Qifti kanë qenë së bashku në karantine dhe duket se lidhja e tyre është bërë serioze.

Leonardo është fotografuar gjatë pushimeve ku kishte veshur një bluzë të bardhë, dhe afër tij ngjitur është e dashura e tij 23 vjeçare.

Çifti kanë diferencë të madhe në moshe, ku Leonardo është 45 vjeçar dhe e dashura e tij është 23 vjeçare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat