Rita Ora mahnitëse me veshjen e saj - Bota Sot
Rita Ora mahnitëse me veshjen e saj

Bota e Yjeve

Rita Ora mahnitëse me veshjen e saj

Nga: E.B Më: 13 korrik 2020 Në ora: 12:21
Foto ilustrim

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është parë rrugëve të Costworld.

Rita ka marrë vëmendjen me veshjen e saj të thjeshtë, por elegante.

Këngëtarja kishte veshur xhinse të grisur, një sako të zezë, dhe një palë sandale të zeza, shkruan “Bota Sot”.

Për më shumë shikoni fotot:

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat