Billie Faiers pasi pozon e zhveshur, feston me bashkëshortin - Bota Sot
Billie Faiers pasi pozon e zhveshur, feston me bashkëshortin

Bota e Yjeve

Billie Faiers pasi pozon e zhveshur, feston me bashkëshortin

Nga: H.O. Më: 15 korrik 2020 Në ora: 20:11
Billie Faiers

Ajo ka qenë duke pozuar për InTheStyle në Ibiza.

Dhe pasi fotoshotingu ka përfunduar, Billie Faiers dhe bashkëshorti i saj Greg Shepherd kanë shkuar në O Beach klub për të festuar të martën pasdite./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat