Angelina Jolie e maskuar, vishet elegante - Bota Sot
Angelina Jolie e maskuar, vishet elegante

Bota e Yjeve

Angelina Jolie e maskuar, vishet elegante

Nga: H.O. Më: 15 korrik 2020 Në ora: 20:17
Angelina Jolie

Angelina Jolie dukej me stil edhe kur ajo doli bashkë me djalin e saj Pax, 16 vjeqar në Los Angelos këtë javë.

Ylli i filmave dhe djali i saj të dy kishin veshur maskat e tyre për shkak të situatës me pandeminë koronavirus./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat