Në plazh me shoqe, gjithë sytë mbi të - Bota Sot
Në plazh me shoqe, gjithë sytë mbi të

Bota e Yjeve

Në plazh me shoqe, gjithë sytë mbi të

Nga: H.O. Më: 15 korrik 2020 Në ora: 20:24
Amber Turner

Ajo ka qenë duke shijuar një udhëtim në Ibiza me shoqe pa të dashurin e saj Dan Edgar.

Dhe Amber Turner është siguruar që të gjithë sytë të jenë mbi të kur ajo pozonte me një palë bikine të mërkurën.

Ajo ka marrë vëmendjen me një palë bikine ngjyrë rozë dhe të bardha dy pjesëshe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat