Rita Orën e 'tradhton' këmisha e tejdukshme, ia nxjerr gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Rita Orën e 'tradhton' këmisha e tejdukshme, ia nxjerr gjoksin pa sytjena

Nga: H.O. Më: 24 korrik 2020 Në ora: 12:39
Rita Ora

Ajo e kaloj kohën e saj të izolimit duke punuar në këngën e re në vendin e saj të marrë me qira në Cotswolds.

Dhe Rita Ora u shfaq e shkëlqyeshme kur doli nga studiot e regjistrimit ne West London.

Ajo u pa me një këmishe të bardhë dhe xhinse derisa mbante një qantë elegante 4 mijë paundë Prada./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat