Kanye po përballet me probleme familjare, Justin ka treguar gatishmëri për t’i ndihmuar atij

Bota e Yjeve

Kanye po përballet me probleme familjare, Justin ka treguar gatishmëri për t’i ndihmuar atij

Nga: E.R Më: 25 korrik 2020 Në ora: 11:59
Justin Bieber dhe Kanye West

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, gjatë ditës së djeshme, ka kaluar kohë së bashku me Kanye West.

Kjo vjen, pasi reperi amerikan është akuzuar për çrregullime bipolare nga bashkëshortja e tij, Kim Kardashian, shkruan Daily Mail, transmeton ''Bota sot''.

Image

 Në fotografinë të cilën shihen dy këngëtarët e ka publikuar 43 vjeçari në rrjetin social Twitter, ndërsa ka treguar se kanë diskutuar për stereotipe.

Të ulur në karrige, artistët janë mbrenda një garazhe, ndërsa shihen të koncentruar në bisedën që po e zhvillonin.

Image

Justin Biber mbante të veshur një bluzë të gjelbër, të përshtatur me një kapele bejsbolli, kurse Kanye ishte mjaft modest në këtë pjesë.

Së fundmi Kanye po përballet me probleme familjare, Justin ka treguar gatishmëri për t’i ndihmuar atij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat