'Çmendet' Demi Rose, tregon thuajse gjithçka

Bota e Yjeve

'Çmendet' Demi Rose, tregon thuajse gjithçka

Nga: H.O. Më: 27 korrik 2020 Në ora: 19:52
Demi Rose

Ajo u nis për në Spanjë në fillim të këtij muaji pasi kaloj pak kohë izolimi në Londër.

Dhe Demi Rose la pak nga imagjinata të dielën derisa u shfaq me disa miq në Beach Experminatal në Spanjë.

Modelja 25 vjeqare shfaqi kthesat e saj në bikine të vogla./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat