Përpos që është yll në muzikë, Rita vazhdon të jetë një super femër

Bota e Yjeve

Përpos që është yll në muzikë, Rita vazhdon të jetë një super femër

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 22:46
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, padyshim se është një nga yjet e skenës muzikore ndërkombëtare.

Ajo falë talentit në muzikë, me këngët e saj ka bërë për vete miliona fansa.

Përpos kësaj, ajo është gjithashtu një femër tejet atraktive dhe e bukur e cila nuk heziton të ekspozoj linjat e saj trupore.

Image
Rita Ora


Në paraqitjen e saj të fundit, Rita ka pozuar vetëm në bikini nga jahti, në det të hapur duke marrë vëmendjen e fansave të shumtë nëpër rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat