Modelja në fotot më të bukura, tregon trupin prej modeleje

Bota e Yjeve

Modelja në fotot më të bukura, tregon trupin prej modeleje

Nga: H.O. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 19:13
Kimberley Garner

Ajo u nis për në Francë për një pushim veror me shoqet e saj në fillim të kësaj jave.

Dhe Kimberley Garner u shfaq me rroba banjo deti kur pozoj në një fotosesion në plazhin e Shën Tropez.

Ish ylli i Made In Chelsea ka treguar këmbët e saj në mënyrë të lakmueshme në veshjet e saj të detit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat