​Asnjë pjesë e trupit të saj nuk është më natyrale - Bota Sot
​Asnjë pjesë e trupit të saj nuk është më natyrale

Bota e Yjeve

​Asnjë pjesë e trupit të saj nuk është më natyrale

Nga: H.O. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 19:53
Katie Price

Në fillim të viteve 2000, Katie Price njihej si Jordan, dhe sot mezi mund ta njohim për shkak të operacioneve të shumta plastike.

Ajo ishte e përfshirë në modelim, madje u përpoq të këndonte dhe të shkruante libra, dhe u shfaq në emisione të shumta televizive. Në moshën 19-vjeç, ajo iu nënshtrua operacionit të parë plastik dhe ishte një shtim i gjirit.

Deri më sot, ajo ka shkuar nën thikë aq shumë herë sa nuk duket më si një person i barabartë. Ajo ka pesë fëmijë - tre djem dhe dy vajza, dhe është martuar tri herë.

Asnjë pjesë e trupit të saj nuk është më natyrale. Ajo është vazhdimisht me kirurgë plastikë dhe nuk i fsheh lëshimet e tij pas operacioneve që mund të jenë të tmerrshme.

Paparacët e fotografuan shumë herë me qepje në kokë, dhe duket se ajo vetë lëshoi foto nga tryeza e spitalit për operacione. Nëse këto operacione do të arrinin një pamje rinore, ajo nuk pati sukses në këtë, dhe tani fotot që i pëlqyen në pishinën në Turqi kanë arritur në publik.

Ajo ishte duke u rrezitur në një kostum portokalli dhe trupi i saj dukej se ishte bërë krejtësisht prej plastike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat