Brooklyn dhe Nicola; të gjitha herët kur çifti na kujton David dhe Victoria Beckham! - Bota Sot
Brooklyn dhe Nicola; të gjitha herët kur çifti na kujton David dhe Victoria Beckham!

Bota e Yjeve

Brooklyn dhe Nicola; të gjitha herët kur çifti na kujton David dhe Victoria Beckham!

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 10:13
Brooklyn dhe Nicola

Viti 2021 do të jetë tejet i veçantë për familjen Beckham, pasi djali i madh Brooklyn dhe e fejuara e tij Nicola Peltz do të lidhin kurorë nëpërmjet një ceremonia madhështore, për të cilën familja Beckham ka nisur përgatitjet që tani.

Duket si shenjë nga Universi që Brooklyn dhe Nicola të jenë bashkë, pasi shumē herë çifti i ri duken si shëmbëlltyrë e prindërve të Brooklyn kur ishin të rinj.

Më poshtë shihni të gjitha herët kur Brooklyn dhe Nicola na kujtojnë David dhe Victoria.

Image
David dhe Victoria Beckham
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat