Rihanna ua kthen të pasmet - Bota Sot
Rihanna ua kthen të pasmet

Bota e Yjeve

Rihanna ua kthen të pasmet

Nga: H.O. Më: 31 korrik 2020 Në ora: 12:27
Rihanna

Rihanna ka qenë duke punuar fortë gjatë karantinës për linjën e saj Fenty Skin, e cila do të jetë në dispozicion të premten.

Dhe fituesja e nëntë herë e Grammy nuk lejoj që distancimi social ta mbajë atë larg nga festimi i lansimit të këtij produkti./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat