Duket se mes Kim dhe Kanye gjithqka ka marrë fund - Bota Sot
Duket se mes Kim dhe Kanye gjithqka ka marrë fund

Bota e Yjeve

Duket se mes Kim dhe Kanye gjithqka ka marrë fund

Nga: H.O. Më: 31 korrik 2020 Në ora: 12:57
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian raportohet se është lënduar pasi i dha fund martesës me Kanye West, pas bisedimeve emocionale në fermën e tyre në Cody, Wyoming.

Pas raportimeve që Kim dhe Kanye kanë jetuar veq e veq për një vit, tani është pohuar se ajo mbetet e pavendosur për të tërheq prizën për martesë, kur duket se ajo ka provuar gjithqka për të shpëtuar këtë bashkim gjashtë vjeqar të tyre./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat