Myleene Klass tregon linjat me këtë fustan veror - Bota Sot
Myleene Klass tregon linjat me këtë fustan veror

Bota e Yjeve

Myleene Klass tregon linjat me këtë fustan veror

Nga: H.O. Më: 31 korrik 2020 Në ora: 13:11
Myleene Klass

Ajo ka një koleksion të shtrenjtë të qantave Chanel.

Dhe Myleene Klass e tregoj edhe një të fundit, pasi i dashuri i saj SImon Motson dhe djali Apolloe lënë atë të lirë të premten.

Prezantuesja 42 vjeqare kishte veshur një fustan veror duke treguar figurën e saj të hollë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat