Lajm i keq për meshkujt, Rhian pritet ta zvogëlojë gjoksin - Bota Sot
Lajm i keq për meshkujt, Rhian pritet ta zvogëlojë gjoksin

Bota e Yjeve

Lajm i keq për meshkujt, Rhian pritet ta zvogëlojë gjoksin

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 07:13
Rhian Sugden

Rhian Sugden ka treguar asetet e saj dhe belin e hollë në të brendshme kurse ka tregu se shumë shpejt do ta zvogëlojë gjoksin

Ajo është e njohur për gjoksin e saj të përmasave të mëdha, por që tani ajo do ta zvogëlojë.

Rhian Sugden ka treguar sot asetet e saj në bikine të tejdukshme.

Image
Rhian Sugden

Modelja 33 vjeçare ka treguar gjoksin e saj por meshkujt do ta kenë këtë mundësi për herë të fundit pasi që ajo do ta zvogëlojë atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat