“Jeta e mamit”, Adelina Tahiri ndan fotot e adhurueshme me të birin - Bota Sot
“Jeta e mamit”, Adelina Tahiri ndan fotot e adhurueshme me të birin

Bota e Yjeve

“Jeta e mamit”, Adelina Tahiri ndan fotot e adhurueshme me të birin

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 10:25
Adelina Tahiri me të birin

Këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë, para afro dy vitesh dhe tashmë djali i saj po rritet.

Këtë të premte këngëtarja ka ndarë disa fotografi të adhurueshme, me të birin Jon, të cilit i ka rritur flokët.

“Jeta e mamit. E mbushur me dashuri”, shkruan Adelina, e cila shihet duke puthur të birin.

Këngëtarja e cila po shkon rreth 30 vjeç, është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov, 51 vjeç. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat