Zhvishet mbesa e Ish-presidentit Nishani! - Bota Sot
Zhvishet mbesa e Ish-presidentit Nishani!

Bota e Yjeve

Zhvishet mbesa e Ish-presidentit Nishani!

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 17:26
Beniada

Ajo jeton në Itali ku dhe ushtron profesionin si aktore.

Nga andej, mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani nuk nguron që të postojë herë pas here foto seksuale dhe provokuese.

Kohët e fundit ajo ka bërë publike edhe foto gati nudo në Instagram.

Beniada ka publikuar në Instastory një foto topless, pa reçipeta.

Në foton e fundit ajo shihet teksa ka mbuluar gjoksin me duar.

Me mbathje të zeza në ballkon, në një sfond bardh e zi, Beniada duket shumë seksuale.

Edhe më herët ajo kishte publikuar foto të tilla. Profesioni duket se ia imponon një gjë të tillë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat