Me mini bikini, Alba Hoxha provokon keq nga plazhi: Kënaqu rini - Bota Sot
Me mini bikini, Alba Hoxha provokon keq nga plazhi: Kënaqu rini

Bota e Yjeve

Me mini bikini, Alba Hoxha provokon keq nga plazhi: Kënaqu rini

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 09:42
Alba Hoxha

Balerina Alba Hoxha këtë fundjavë po pushon në det, për të sfiduar temperaturat e nxehta.

Nga deti, Alba ka ndarë për ndjekësit në rrjetet sociale një fotografi mjaft provokuese, ku shihet me mini bikini veshur.

Prej vogëlsisë së tyre nxirren në pah hiret trupore.

“Kënaqu rini”, shkruan Alba, bashkëngjitur fotos vajza e motit, duke marrë pëlqime të shumta.

Teksa muaj më parë u përfol në një lidhje me balerinin dhe koreografin Albi Nako, kohëve të fundit Alba është treguar e rezervuar për jetën e saj private.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat