Letizia e Spanjës dhe fiksimi për Espradillas! - Bota Sot
Letizia e Spanjës dhe fiksimi për Espradillas!

Bota e Yjeve

Letizia e Spanjës dhe fiksimi për Espradillas!

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 10:51
Letizia

Në Spanjë quhen këpucë pune, por i pari që i solli në versionin fashion espradillat ishte Yves Saint Laurent, i cili do të ndryshonte krejtêsisht qasjen e publikut ndaj këtyre këpucëve.

Image
Letizia

Të rehatshme dhe ‘fashion’, espradillas janë kthyer në aksesorin e preferuar të Letizias së Spanjë, e cila jo pak herë është parë të veshë në daljet e saj këpucët e famshme spanjolle.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat