Luana dhe Anxhelina me të njëjtat rrobabanjo - Bota Sot
Luana dhe Anxhelina me të njëjtat rrobabanjo

Bota e Yjeve

Luana dhe Anxhelina me të njëjtat rrobabanjo

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 11:52
Luana Vjollca

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo ka udhëtuar drejt bregdetit dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë të sosur.

Vetëm së fundmi, Luana ka publikuar një foto nga jahti. Ajo shfaqet e veshur me një palë rrobabanjo të bardha dhe shumë në formë. “Erdhi vapa me gushtin”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

Të njëjtat rrobabanjo i kemi parë më parë dhe te një tjetër personazh i njohur. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i ka veshur që në qershor të vitit 2019 dhe ka publikuar foto në rrjete sociale. Duhet ta pranojmë se të dyja vajzat duken shumë joshëse!

Image
Anxhelina Hadërgjonaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat