Michelle Keegan zhvishet në bikine - Bota Sot
Michelle Keegan zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

Michelle Keegan zhvishet në bikine

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 19:21
Michelle Keegan

Ajo është karantinuar sërish në Britani të Madhe pas një pushimi në Spanjë.

Dhe Michelle Keegan ka rikujtuar kohën gjatë pushimeve të saj në La Cala, Mallorca dhe Ibiza duke shpërnarë kështu një set fotografik në Instagramin e saj të dielën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat