Cardi B shfaqet më seksi se kurrë më parë - Bota Sot
Cardi B shfaqet më seksi se kurrë më parë

Bota e Yjeve

Cardi B shfaqet më seksi se kurrë më parë

Nga: H.O. Më: 3 gusht 2020 Në ora: 09:45
Cardi B

Ajo rregulisht tregon koleksionin e saj të parukeve shumëngjyrëshe në mediat sociale dhe gjatë shfaqjeve.

Cardi B të dielën në mbrëmje ka postuar një video të shkurtër në Instagram e veshur me një parukë bionde platini./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat