Kendall Jenner rrezikon shumë, gati të tregoj gjoksin - Bota Sot
Kendall Jenner rrezikon shumë, gati të tregoj gjoksin

Bota e Yjeve

Kendall Jenner rrezikon shumë, gati të tregoj gjoksin

Nga: H.O. Më: 3 gusht 2020 Në ora: 10:13
Kendall Jenner

Ajo ka qëndruar aktive dhe ka kaluar shumë kohë me miqtë dhe familjen gjatë pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit.

Dhe Kendall Jenner përsëri të dielën ka shijuar një darkë të hershme me miqtë e saj Fai Khadra, Jutine Skye dhe të tjetër në klubin ekskluziv Soho House në Malibu.

24 vjeqarja ka theksuar figurën e saj të mrekullushme me një veshje të bardhë, derisa doli me miqtë nga restauranti me miqtë e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat