Pas fotove nudo, Rita Ora ‘godet’ sërish me pozat sensuale - Bota Sot
Pas fotove nudo, Rita Ora ‘godet’ sërish me pozat sensuale

Bota e Yjeve

Pas fotove nudo, Rita Ora ‘godet’ sërish me pozat sensuale

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 22:22
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit i ka shpeshtuar fotot provokuese.

Para disa ditësh ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat dukej tejet seksi nudo, e as tani nuk i la fansat ta harrojnë.

Ajo ka publikuar disa imazhe të tjera në bikni dhe duket po aq sensuale. E veshur me bikini të cilat i zbulojnë shumë, Rita Ora e mori edhe njëherë vëmendjen.

“Kur e dini se kjo është festa juaj e fundit përpara se ORA të godasë. Pshhhhh  ”, ka shkruar Rita Ora në postim.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat