Kylie sjell foto të 'nxehta' me 'binjaken' e saj - Bota Sot
Kylie sjell foto të 'nxehta' me 'binjaken' e saj

Bota e Yjeve

Kylie sjell foto të 'nxehta' me 'binjaken' e saj

Nga: H.O. Më: 5 gusht 2020 Në ora: 22:22
Kylie Jenner, Stassie Karanikolaou

Ajo ju tha fansave të saj që po përgatiten për një 'jetesë' binjakes me shoqen e saj të ngushtë, Stassie Karanikolaou.

Dhe Kylie Jenner e mbajti premtimin e saj kur ndau një foto me 'binjaken' e saj të mërkurën.

Në këtë foto ato ishin veshur gati identike derisa goditi me të njëjtën foto. Njëra e bardhë dhe tjera e veshur zi kishin vënë kapela dielli./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat