Modelja nuk mund t'i rezistoj diellit, vesh gjysëm bikine - Bota Sot
Modelja nuk mund t'i rezistoj diellit, vesh gjysëm bikine

Bota e Yjeve

Modelja nuk mund t'i rezistoj diellit, vesh gjysëm bikine

Nga: H.O. Më: 6 gusht 2020 Në ora: 18:38
Gabby Allen

Ajo kurrë nuk është turpëruar për t'u zhveshur gjatë udhëtimeve të saj në diell.

Dhe Gabby Allen po tregonte figurën e saj në një palë bikine të bardha, derisa po shijon një udhëtim me jaht gjatë pushimeve të saj në Ibiza.

Ish ylli i Love Island u shfaq poashtu nga ishulli spanjoll me një palë bikine të bardhë në fotot në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat