Kim dhe Kanye nuk i kanë zgjidhur ende problemet martesore - Bota Sot
Kim dhe Kanye nuk i kanë zgjidhur ende problemet martesore

Bota e Yjeve

Kim dhe Kanye nuk i kanë zgjidhur ende problemet martesore

Nga: H.O. Më: 6 gusht 2020 Në ora: 19:09
Kim dhe Kanye

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë lënë diskutimin e politikës gjatë qëndrimit të tyre në Karaibe në përpjekje për të shpëtuar martesën e tyre.

Qifti thuhet se po udhëtojnë për të zgjidhur problemet e tyre në marteë, por janë të etur edhe të mbajnë tema si fushata e presidencës së Kanye.

Ndryshe Kim dhe Kanye janë në konflikt martesor, pasi ky i fundit kishte humbur besimin në bashkëshorten e tij, duke e akuzuar për një filtrim me dikë tjetër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat