Kylie Jenner me këmishë meshkujsh, por duket kaq joshëse - Bota Sot
Kylie Jenner me këmishë meshkujsh, por duket kaq joshëse

Bota e Yjeve

Kylie Jenner me këmishë meshkujsh, por duket kaq joshëse

Nga: H.O. Më: 7 gusht 2020 Në ora: 12:57
Kylie Jenner

Kylie Jenner dukej e bujshme me një këmishe meshkujsh dhe një palë qizme të gjata deri tek gjunjët, derisa doli nga një takim në Calabasas në Kaliforni.

Ndërsa 22 vjeqarja, biznismenja e kozmetikës bëri që të gjithë të kishin vëmendjen tek ajo kur u shfaq aq joshëse në rrugë.

Ajo mbante në duar një qantë të vogël Dior në vlerën 3.600 dollarë he një palë vathë ari./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat