Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me poza të nxehta nga plazhi - Bota Sot
Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me poza të nxehta nga plazhi

Bota e Yjeve

Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me poza të nxehta nga plazhi

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 17:56
Erinda Kume

Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e të freskohen në ujërat e freskëta të plazheve më të bukura.

Pas një sezoni të vështirë nga çdo aspekt, si futbollistët dhe gjyqtarët kanë filluar pushimet.

Ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja e futbollit ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini. Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy linjat e saj perfekte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat